Egiptus / Hurghada

Hurghadat peetakse suurimaks Punase mere äärse piirkonna turismi- ja sukeldumiskeskuseks.

Erilise võlu annab Hurghadale kuiv kõrbekliima, tänu millele on kergem kuumust aastaringselt taluda ka Euroopa inimestel.

Kuurort koosneb El Daharist (ehk downtown), mis on kohalikuks ärielu keskuseks ja kus asuvad suuremad kauplused ning Sakkala linnaosast, kus on peamine turismikeskus. Hotelle on ka Hurghada linnast väljaspool, näiteks Al Ahli piirkonnas põhja pool ning lõunas Senzo Mall kaubakeskuse ümbruses. Lähedal asuvad ka kuulsad Makadi puhkusekeskused (vaid 25km Hurghadast) Makadi Bay ja Madinat Makadi.

Hurghada piirneb kahe teise Punase mere kuurordiga: 22 km põhja pool on El Gouna ja 45 km lõuna pool on Safaga ning Soma Bay oma puutumatute korallrahude ja pikkade liivarandadega. Siia tulevad mereseikluste otsijad ja sukeldujad.

Hurghada ööelu on vaimustav: diskoteegid, hubased restoranid ja kohvikud, kus pakutakse liha, kala-šašlõkki, mereande ning teisi idamaise, rahvusvahelise köögi roogasid.

Hurghada meelitab puhkama kõiki, sõltumata eelistustest, sest põnevat tegutsemist leidub igaühele - surfajad, sukeldujad, safarihuvilised, ratsutajad, ööelu nautijad, gurmaanid, ostlejad jne.

Lisainfo T: +372 64 64 075 E: tour@rkrvreisid.ee

Telli uudiskiri
Ees- ja perekonnanimi:*
Kohustuslik väli
E-mail:*
Kohustuslik väli
Meie reisikorraldajad