AÜE

Ühendatud Araabia Emiraadid on riik, mis asub Araabia poolsaarel, Pärsia ja Omaani lahtede kaldal. Pealinnaks on Abu-Dhabi emiraat. Peale selle kuulub riigi koosseisu kuus emiraati: Shardzha, Dubai, Fudzheira, Adzhman, Ras Al Haima, Umm Al Quwain.

Reisid Emiraatidesse – need on lõputud liivarannad, mis on aasta läbi päikselised; otse ranniku ääres asuvad hotellid; kõrge teeninduskultuur, mis meelitab siia „laisa“ puhkuse nautijaid. Tänu mandrilavale (šelfile), mille vastu löövad üles lained, võib Pärsia lahes supelda isegi tugeva lainetuse ajal. Rannikul asub palju sukeldumiskeskusi, selleks spordiks on siin väga sobivaid kohti. Abu Dhabi ja Ras Al Haima vahel võib näha viitteist põhjalastud laeva, läänerannikul – väga ilusaid koralle ja hulganisti unikaalseid kalu: angerjaid, papagoikalu; Korfakkani lähedal – uppunud autodest tehtud tehisrahnu, aga Araabia poolsaare jalamil – veealuste karide all elusevaid haisid, delfiine, kilpkonni, raikalu ja barrakuude.

AÜE reisid läbivad ühendriigi seitsmest nelja populaarsemat emiraati, milleks on Abu-Dhabi, Dubai, Shardzha ja Fudzheira.

Aktiivne puhkus Emiraatides – see on eelkõige sõit kõrbesügavusse: seal korraldatakse rallisid džiipidel, mootorrataste võidusõitu barhanidel (liivakünkail), sõitu suuskadel ja laudadel mööda liivanõlvu. Maha magada ei tohi ka päikseloojangut kõrbes, öist krabijahti, kaamelisõitu ja hobusõitu. Araabia Emiraatides viibimise ajal tuleb kindlasti korraldada idamaine õhtusöök, kus on koos traditsioonilised araabia rahvustoidud, kaljaan, aga õhtu pidulikuks lõpetamiseks – sütitav kõhutants
 

Lisainfo T: +372 64 64 075 E: tour@rkrvreisid.ee

Telli uudiskiri
Ees- ja perekonnanimi:*
Kohustuslik väli
E-mail:*
Kohustuslik väli
Meie reisikorraldajad