Kanaari saared / Gran Canaria

Gran Canaria on Kanaaride seas üks kõige mitmekesisemaid puhkamisvõimalusi pakkuv saar. Siin leidub igale maitsele sportimisvõimalusi ja teemaparke, ööklubisid ja baare, vabaaja- ja kaubanduskeskusi. Ühteviisi lõbusalt võib siin aega veeta sõites autoga mööda kauneid vulkaanilisi mägesid ja orge, kaameli- või dzhiibisafaril, kalaretkel või jahisõidul. Lapsi meelitab lai valik lõbustusparke ning veeatraktsioone.
Gran Canaria on väga vaheldusrikka ja kauni loodusega paik. Niiskema ja pisut jahedama kliimaga põhjaosas on taimestik rohelisem ja lopsakam, vahelduvad mäed ja orud, mäekülgi katavad kaktuselised ja unikaalsed kanaari männi metsad. Lõunaosa on aga soojem ja päikesepaistelisem ning sobib oma kaunite liivarandadega suurepäraselt ranna- ning veemõnude nautimiseks.Saar on hästi välja arendatud infrastruktuuriga, pakkudes turistidele kõiki tingimusi muretuks puhkuseks. Tuntuim ja ka aktiivseima ööeluga kuurort on saare lõunaosas asuv Playa del Ingles, mille plussiks on ligi 6 km pikkune liivarand ja maalilised liivadüünid. Samas leiavad vaikust ja rahu otsivad turistid endale meelepäraseid puhkamisvõimalusi Maspalomase rohelusse uppunud linnakeses, vaid mõne kilomeetri kaugusel Playa del Inglesist.
Gran Canarial on aastaringne pehme kliima. Saare lõunaosa on soojem ja kuivem, seetõttu on kuurordid koondunud siia. Aasta keskmine kõrgeim temperatuur on 25 kraadi ja madalaim 17 kraadi.
Rannad
Parimad rannad asuvad saare lõunaosas Playa del Inglesis ja Maspalomases.

Lisainfo T: +372 64 64 075 E: tour@rkrvreisid.ee

Telli uudiskiri
Ees- ja perekonnanimi:*
Kohustuslik väli
E-mail:*
Kohustuslik väli
Meie reisikorraldajad