Bulgaaria

Kutsume teid taasavastama Musta mere rannikut ja sõbralikku Bulgaariat!

Bulgaariat tuntakse eelkõige oma pikkade ja kuldse liivaga kaetud Musta mere supelrandade poolest. Loomulikult pole Musta mere supelrannad Bulgaaria ainukesteks vaatamisväärsusteks, siin võib leida palju muudki huvitavat.

Asjahuvilised võivad külastada kloostreid ning tutvuda muinsuskaitsealaste mälestusmärkidega, palju huvitavat pakub ainulaadne ning senini elujõuline bulgaaria pärimuskultuur. Bulgaariat külastades tuleks kindlasti tutvuda selle kloostrite ja kirikutega. Bulgaaria pealinnas Sofias asub aukartust äratav Püha Georgi kirik, mis on rajatud 4. sajandist pärineva Rooma impeeriumi aegse ehitise kohale. Pühakodadest on ilmselt kauneim Sofiast lõuna poole, Rila mägedesse jääv, 927. aastal rajatud ja 1200. aastal uue väliskujunduse saanud Rila klooster.

Bulgaarlased ise on sõbralikud ning nende suhtlemisvalmidus on tagasihoidlikule põhjamaalasele suisa kadestamisväärne. Vaheldusrikka puhkuse jaoks ei ole midagi külgetõmbavamat Bulgaaria kuurortide nooruslikust melust ning võimalusest “sukelduda ümbritsevasse keeltepaabelisse!” Noored leiavad endale piisavalt sportimisvõimalusi ning võimalusi meeliköitva ja rajuse ööelu veetmiseks!

Oma kauni looduse poolest ei jää Bulgaaria kuurordid millegi poolest alla teistele Euroopa puhkepaikadele. Musta mere supelrandade suviselt soe merevesi ning kõrvetav valge rannaliiv kuuluvad tingimata ideaalse puhkuse juurde!
Bulgaarias on palju tervisekeskuseid, mida hindavad kõrgelt need turistid, kes puhkuse ajal soovivad ka tugevdada oma tervist erinevate raviprotseduuride ja looduslike ravivahendite abil.

Neid, kellele meeldib puhata kuurortides, ootavad ööpäevaringselt hubased kohvikud, restoranid, baarid, tavernid, diskoteegid ja kasiinod. Tõelist Bulgaaria vaimu ja külalislahkust on tunda külades ja tavernides, kus on muutumata säilinud muistsed traditsioonid. Külalised on siin alati oodatud. Ükski välismaalane ei jää ükskõikseks, kuulates meloodilisi bulgaaria laule, nautides tuliseid tantsurütme ning vaadeldes värvikirevaid rahvariideid. Toitude mitmekesisus ja tõelise bulgaaria veini maitse ja aroom vaimustavad isegi kõige nõudlikumaid maiasmokki.
Puhkus kogu perele Musta mere äärses kuurordis päikeselises Bulgaarias – see on suurepärane valik!

Kuurordid: Albena, Golden Sands- Kuldsed Liivad, Sunny Beach- Päikeserannik
 

Lisainfo T: +372 64 64 075 E: tour@rkrvreisid.ee

Telli uudiskiri
Ees- ja perekonnanimi:*
Kohustuslik väli
E-mail:*
Kohustuslik väli
Meie reisikorraldajad