SPA PUHKUS / Eesti

Spa Puhkus

Kuurortide teket Eestis soodustasid siinsed heade raviomadustega mudalademed ja kohalike arstide huvi tervisemuda ning ravisupluse rakendamise võimaluse vastu ravipraktikas. Eesti kuurordid hakkasid arenema 19. sajandi keskel, oma tegevuse täishoo saavutasid nad sajandivahetuseks ja nende areng toimus kuni Esimese maailmasõjani.
Tõuke turismi elavnemiseks andis 1870. aastatel raudtee ehitamine. Nii kujunesid Haapsalu ja Narva-Jõesuu piirkonnad kiiresti Venemaa tsaari õukonna, vene rikaste ettevõtjate ning kõrgintelligentsi eelistatumateks puhkepaikadeks. Samal ajal kujunesid kuurortlinnadeks ka Pärnu ja Kuressaare.
Kuurortide areng toimus täie hooga ka Nõukogude ajal. Laiendati olemasolevaid ravivõimalusi ning ehitati juurde uusi ravi- ja puhkekomplekse.

Tänapäeval Eesti Spa-turismi esitavad kaasaegse sisseseade, mugavate majutusvõimalustega ja laialdaste ravivõimalustega ettevõtted. Lisaks “medical spa” teenustele pakuvad ettevõtted ka wellness teenuseid, iluteenuseid ning mitmekülgseid vaba aja veetmise võimalusi.


Usume, et meie spaa puhkuse pakkumised aitavad Teil taastada tervist ja hoida elukvaliteeti.

 

Hedon Spa 4*

Tervise Paradiis 4*

Tervis Medical Spa 3*

ESTONIA Resort Hotel & Spa 4* 

ESTONIA Medical Spa & Hotel  3*

Kubija hotel-loodusspaa, Võru

 

 

Telli uudiskiri
Ees- ja perekonnanimi:*
Kohustuslik väli
E-mail:*
Kohustuslik väli
Meie reisikorraldajad